Cele | Odczyty | Scientia Suprema | Seminaria | Seminaria specjalistyczne | Sympozja Toptechnika | Dysputy pitagorejskie

LISTA ZAPISANYCH

D1:

Lp. Imię i nazwisko Wydział
1Sadowska IlonaInne (spoza PW i PAN)
2Joanna PętkowskaW. Architektury
3Sylwia MarczakW. Geodezji i Kartografii
4Anna KurowskaW. Elektroniki i Technik Informacyjnych
5Paweł MazurekW. Elektroniki i Technik Informacyjnych
6Piotr ŻabickiW. Architektury
7Konrad CymermanW. Inżynierii Materiałowej
8Marcel MłyńczakW. Mechatroniki
9Paweł PedryczW. Architektury
10Aleksandra MiłobędzkaW. Inżynierii Srodowiska
11Iwona KowalW. Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
12Iga SawickaW. Architektury
13Tomasz CyganW. Inżynierii Materiałowej
14Radosław BielawskiW. Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
15Maciej KamińskiW. Elektroniki i Technik Informacyjnych
16Kamińska AgnieszkaInne (Polska Akademia Nauk)
17Piotr ZwierzchowskiW. Architektury
18Khoa Truong DinhW. Elektroniki i Technik Informacyjnych
19Marcin OkuniewskiW. Chemiczny
20Kamila GradzikW. Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
21Marta MikułaW. Mechatroniki
22Sylwia TrzcińskaW. Geodezji i Kartografii
23Krzysztof LechW. Mechatroniki
24Aleksandra GolbaW. Elektroniki i Technik Informacyjnych
25Sławomir ŁachW. Inżynierii Srodowiska
26Bartosz PolokW. Elektroniki i Technik Informacyjnych
27Kamila MizeraW. Inżynierii Materiałowej
28Kamil OrzechowskiW. Fizyki
29Monika ObrębskaW. Inżynierii Srodowiska
30Paula ŁadaW. Inżynierii Materiałowej
31Jakub KrzesłowskiW. Mechatroniki
32Przemysław MichalskiW. Fizyki
33Mateusz SolińskiW. Fizyki
34Marcin RajnerW. Geodezji i Kartografii
35Weronika PiątekW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
36Dmytro BulakhW. Inżynierii Srodowiska
37Gabriel PietrzkowskiInne (Uniwersytet Warszawski)
38Michał Jóźwikowski Inne (Polska Akademia Nauk)
39Anna GrzesikW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
40Weronika ŁajewskaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
41Mariusz ZającW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
42Adam TulewiczW. Chemiczny
43Radosław RoszczykW. Elektryczny
44Artur KrupaW. Elektryczny
45Jan SamsonowiczW. Architektury
46Dorota MieczkowskaW. Fizyki
47Magdalena WiercińskaW. Inżynierii Chemicznej i Procesowej
48Jakub LasockiW. Samochodów i Maszyn Roboczych
49Joanna Jakubiak-LasockaW. Inżynierii Srodowiska
50Paweł RzążewskiW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
51Paweł NaroskiW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
52Tomasz BrengosW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
53Kukharchuk UladzislauW. Elektryczny
54Wiesław WinieckiW. Elektroniki i Technik Informacyjnych
55Aleksandra StaniszW. Inżynierii Materiałowej
56Arkadiusz KuśW. Mechatroniki
57Anna KozakW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
58Magdalena MazurekW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
59Barnypok afwuoPIzdhAZOW. Administracji i Nauk Społecznych