Cele | Odczyty | Scientia Suprema | Seminaria | Seminaria specjalistyczne | Sympozja Toptechnika | Dysputy pitagorejskie

LISTA ZAPISANYCH

D2:

Lp. Imię i nazwisko Wydział
1Jakub LasockiW. Samochodów i Maszyn Roboczych
2Sławomir ŁachW. Inżynierii Srodowiska
3Sławomir ŁachW. Inżynierii Srodowiska
4Aleksander BrzezińskiW. Geodezji i Kartografii
5Kamil LorencInne (spoza PW i PAN)
6Janusz Zawiła-NiedźwieckiW. Zarządzania
7Iryna RykovskaW. Zarządzania
8Elżbieta PietrzykowskaW. Inżynierii Materiałowej
9Marta RusinW. Architektury
10Dominika JarmużW. Geodezji i Kartografii
11Bartosz NowakW. Inżynierii Chemicznej i Procesowej
12Wacław NIEUWAŻNYInne (spoza PW i PAN)
13Michał TaraszewskiW. Inżynierii Produkcji
14Radosław BielawskiW. Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
15Mateusz SomyszW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
16Maja OlborskaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
17Cezary ZęgotaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
18Joanna DrążekW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
19Michał ResztakW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
20Magdalena SiliwoniukW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
21Anna KozakW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
22Aliaksandr PanimashW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
23Rafał GrądzielW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
24Robert Trąbczyński W. Matematyki i Nauk Informacyjnych
25Rafał KarczewskiW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
26Adam NejmanW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
27Grzegorz BajorW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
28Maria CzaplickaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
29Michalina WysockaW. Inżynierii Srodowiska
30Zofia PiekutW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
31Aleksandra SkuzaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
32Hubert RosiakW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
33Magdalena BorysW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
34Kagankiewicz MonikaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
35Michel MigasW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
36Anna ŚliwińskaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
37Kamila KofrońW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
38Julia ŁubniewskaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
39Michał MuckW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
40Bartłomiej UrbaniakW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
41Natalia ŚcieszkoW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
42Paulina PopiołekW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
43Katarzyna ZdonW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
44Piotr SmudaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
45Aleksandra KowalczykW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
46Marta JóźwikW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
47Iwona MałkowskaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
48Bartosz TopolskiW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
49Aleksandra BrodeckaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
50Małgorzata MalinowskaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
51Olga Przypaśniak W. Matematyki i Nauk Informacyjnych
52Dorota ŁępickaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
53Ewa BaranowsksW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
54Agnieszka PszczółkowskaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
55Magdalena MazurekW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
56Ewelina TkaczykW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
57Karolina ChmieleckaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
58Sylwia MichalczykW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
59Janusz StańczakW. Zarządzania
60Andrzej ZajkowskiW. Zarządzania
61Piotr ŻabickiW. Architektury
62Paulina FILASW. Architektury
63Edyta DudzikW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
64Zofia RogalaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
65MALISIEWICZ MarekInne (spoza PW i PAN)
66Tyl GrzegorzW. Inżynierii Chemicznej i Procesowej
67Anna RasztawickaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
68Justyna MakarukW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
69Karolina OniszczukW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
70Witold KocińskiW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
71Katarzyna WoźnicaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
72Michał StolarczykW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
73Agata PiskorW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
74Kent AnderssonW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
75Konrad LompertW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
76Karolina SzabarkiewiczW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
77Paweł PytlakW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
78Małgorzata DobkowskaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
79Adrianna SudołW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
80Anna GabrysiakW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
81Dariusz KomosińskiW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
82Maciej SkrzypekW. Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
83Eleonora SkrzypekW. Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
84Rafał Rutkowski W. Matematyki i Nauk Informacyjnych
85Joanna WojneckaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
86Weronika ZapertyW. Mechatroniki
87Radosław GierwiałoW. Mechatroniki
88Wiotold NIEUWAŻNYInne (spoza PW i PAN)
89Marta CzerwińskaW. Matematyki i Nauk Informacyjnych
90Tomasz KabańskiInne (spoza PW i PAN)